reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Himo H1 katlanabilir elektrikli bisiklet
Xiaomi Himo H1 katlanabilir elektrikli bisiklet

Xiaomi’den boyutlarıyla şaşırtan katlanabilir elektrikli bisiklet

Xiaomi, elektrikli bisiklet pazarının öne çıkan isimleri arasında yer alıyor. Firmanın bu alanda son dönemde sık sık gündeme geldiği yeni modeli ise Himo H1 oluyor.

Teknoloji sektörünün hemen her alanında aktif olarak yer alan Xiaomi, Himo H1 ile elektrikli bisiklet dünyasına dikkat çeken bir katlanabilir model ekliyor. Transformers temalı son sürümüyle ciddi şekilde ses getiren model, katlandığı zaman gerçekten inanılmaz ufak bir hal alıyor. Hatta burada modelin katlandığı zaman standart bir kağıt kadar yer kapladığı aktarılıyor. Direkt olarak şehir içi kullanımına yönelik olan ve çok ufak lastikleri bulunan Himo H1, bünyesinde dijital bir gösterge ekranı taşıyor ve gece kullanımı için LED aydınlatma ile geliyor. Boyutları gereği toplu taşıma araçlarında rahatlıkla taşıyabileceğiniz elektrikli bisiklet, toplam 13 kg ağırlığında. Gücünü 180W motorundan alan ve söylendiği kadarıyla 18 km/s hıza çıkabilen Himo H1, bisiklet olarak geçmesine rağmen standart pedallara sahip değil ve bir çocuk oyuncağı gibi görünüyor ancak genel olarak herkese hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Himo H1 katlanabilir elektrikli bisiklet

Xiaomi Himo H1, gerçekten dikkat çeken bir katlanabilir elektrikli bisiklet

İlk olarak Çin’de satışa sunulan bisikletin yaklaşık olarak 425 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. Aracı isimler aracılığıyla Türkiye’ye de geleceğini düşündüğümüz pedalsız katlanabilir bisikletin, Çin merkezli satış kanallarında elde edilebildiği görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da gelişmiş bir elektrikli scooter modeli