reklamı kapat

POPÜLER

PhoneBook, dizüstü bilgisayar

Telefonları dizüstü bilgisayar haline getiren ürün: PhoneBook [Video]

Günümüzde akıllı telefonların yapamadığı hemen hemen hiçbir şey bulunmuyor. Kickstarter’da patlama yapan PhoneBook ise her telefonu bir dizüstü bilgisayar haline getiriyor.

Samsung’un DeX altyapısı, Samsung telefonları bir bilgisayar haline getirebiliyor. PhoneBook ise bu konsepti dizüstü bilgisayar formuna dönüştürüyor ve daha geniş bir kapsama alanıma yayıyor. Kickstarter’da konan 37 bin dolarlık hedefi tam 261 bir dolara taşıyan ve ciddi bir başarıya ulaşan ürün, ilginç olarak hem iOS hem de Android cihazlar ile çalışabiliyor. Temelde olarak içerisinde işlemcinin olmadığı 15,6 inç dokunmatik IPS ekranlı bir dizüstü bilgisayar olan PhoneBook, gücünü kablo ile bağlanan telefondan alıyor. Bünyesinde birçok standart giriş çıkış portu, bağlı telefonları şarj edebilen ve kendisine güç veren büyük bir pil ile stereo hoparlör yer alan ürün, telefonlar ile yapabildiklerinizi ciddi olarak geliştiriyor. Yerleşik klavyesi ve touchpad birimi mobil dünyayı da destekleyen ürün, bulut yapısı üstünden Windows bir dizüstü haline de getirilebiliyor. Oyun desteği de olan cihaz, yapısı gereği oldukça ince ve hafif bir gövdeye sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PhoneBook, dizüstü bilgisayar ile akıllı telefonlar arasında bir bağ kuruyor

Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz ürün, yapılacak en az 169 dolar bağış ile yıl bitmeden elde edilebiliyor. Ayrı bir dizüstü bilgisayarı satın almak istemeyenler için güzel duran cihazın, elbette güncelleme gibi bir derdi bulunmuyor. Siz telefonunuzu değiştirdiğiniz zaman PhoneBook‘un performansı da artıyor. Bu konseptin çok fazla dikkat çekme şansı bulunmuyor ancak sunulan çözüm genel olarak güzel bir deneyim sunuyor gibi görünüyor. Satın alma için proje sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER