reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet

Xiaomi’nin telefondan ucuz elektrikli bisiklet modeli yurtdışında satışa çıktı

Xiaomi, geçtiğimiz aylarda ürün gamına bir elektrikli bisiklet daha eklemiş ve Himo markası altında Himo C16‘yı tanıtmıştı. İşte bu model satışa çıktı.

İlk önce bir kitlesen fonlama platformunda destek arayan ve burada 280 dolara satılan Xiaomi destekli elektrikli bisiklet Himo C16, şimdi normal olarak da satışa çıktı. Yurtdışında satışa açılan modelin son fiyatı ise biraz artmış ve 364 dolar seviyesine gelmiş. Buna karşın halen birçok akıllı telefondan ucuz olan bisiklet, gerçekten güzel bir seçenek oluşturuyor. Hatırlamak adına kullanmanın kolay olduğu söylenen ürün, iki kişiyi rahatlıkla taşıyabiliyor. Çıkartılabilir şekilde tasarlanan ve koltuk altına dikey olarak konumlandırılan 48V pil paketiyle 75 km yol yapabilen bisiklet, ikinci yolcusuyla beraber 55 km menzil sunuyor. Saatte maksimum 25 km hıza çıkabilen bütçe dostu model, gece kullanımı için aydınlatma sistemlerini bünyesinde barındırıyor. Hız, kalan menzil / pil vb. gibi detayları gidonundaki ufak ekranda gösteren ürün, görebileceğiniz üzere disk frene sahip değil ve arkasında da bir süspansiyon taşımıyor. İki kişilik olmasına rağmen arka kısmı çok konforlu durmayan elektrikli bisiklet, siyah, beyaz ve gri olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip.

Xiaomi Himo C16 elektrikli bisiklet Türkiye’ye de gelebilir

Aracı isimler ya da resmi kanal aracılığıyla Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz ürün, uygun fiyatıyla satıldığı her pazarda ses getirecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın şık telefon modellerinden