reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi’den fiyatıyla şaşırtan bütçe dostu elektrikli bisiklet: HIMO V1 [Video]

Her ne kadar sıklıkla fiyat/performans ürünü telefonlarıyla gündeme gelse de Xiaomi’nin geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Buna yeni tanıtılan Xiaomi HIMO V1 elektrikli bisiklet de dahil.

Akıllı telefondan tabletlere, harici şarj cihazlarından aktivite bilekliklerine kadar mobil alanda geniş bir ürün yelpazesi bulunan Xiaomi’nin ürünleri bununla sınırlı değil. Çinli dev akla gelebilecek hemen her ürünü üretme konusunda hayli iddialı bir çizgide ilerliyor. Bu ürün yelpazesine şimdi de bütçe dostu elektrikli bisiklet Xiaomi HIMO V1 dahil oluyor. Güç destekli çalışan HIMO V1‘in en dikkat çekici yanı da fiyatı. Çünkü firmanın elektrikli bisikleti yaklaşık 261 dolar fiyat etiketine sahip. Kitlesel fon desteğiyle hayata geçirilen elektrikli bisikletin 30 Temmuz’dan itibaren ilk kullanıcılarına ulaşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatlı elektrikli bisiklet

HIMO V1, kullanıcı rahatı düşünülerek tasarlanmış bir model. Duruşunuzun her daim düzgün olması için gerekli ayarlamaları rahatlıkla yapabileceğiniz bisikletin selesi de su geçirmez malzemeden üretiliyor. Uygun fiyatına karşın dayanıklı bir gövdeyle geldiği belirtilen bisiklet yaklaşık 16,7 kg ağırlığıyla da taşınabilir bir çizgide. Ayrıca katlanabildiği belirtilen bisiklet bu sayede taşınabilirliği kolaylaştırırken, nispeten kompakt gövdesiyle “Nerede duracak?” derdini de ortadan kaldırıyor. Yaklaşık 6,5 saatte tam şarja ulaştığı belirtilen bisikletin, tam şajla 50 km’den fazla yol katedebildiği söyleniyor. Önünde LED ışıklandırma da bulunan bisiklet gece görüşünü de kolaylaştırıyor. Sürüş modları arasında değişim yapabileceğiniz küçük bir de ekranı bulunan bisiklet aynı zamanda size katedilen yolu, kalan şarjı, elektrikli modunda yer alan 3 farklı hız seçeneğini de gösteriyor. Himo V1, IP54 derecesinde suya dayanıklı olduğu için yağmur da sorun yaratmıyor.