reklamı kapat

POPÜLER

Ozark 2. sezon

Ozark 2. sezon ne zaman başlıyor? [Video]

Netflix, heyecan dolu dizisi Ozark’ın ikinci sezon gösterim tarihini duyurdu. Üstelik bu tarih duyurusu diziden paylaşılan yeni bir tanıtımla gerçekleştirildi. Görünen o ki yeni bölümler için çok beklememiz gerekmeyecek.

Öncelikle yeni bölümlere dair öğrendiğimiz ilk detaylarla başlayalım. Ozark’ın merakla beklenen ikinci sezonunda, Marty Bryde ve ailesi tehlikeli uyuşturucu kartellerinin karanlık sularında gezinmeye devam ediyor. Del’in ayrılmasının ardından yerine getirilen acımasız ve hırslı avukat Helen Pierce, Byrde ailesinin peşine düşüyor. Marty ve Wendy, bir yandan aile yatırımlarını korumaya çalışıyor. Diğer yandan iş birliği yaptıkları güç düşkünü Snell ailesi, kartel ve babası hapisten yeni çıkan Ruth Langmore ile uğraşıyor. Şartların eskisinden de tehlikeli ve ağır olduğunu gören eden Brysde ailesi, kurtulabilmek için artık her şeylerini ortaya koymaları gerektiğini fark ediyor.

Farklı tarzıyla dikkat çeken Ozark’ın başrollerini Jason Bateman, Laura Linney ve Julia Garner paylaşıyor. Onlara ikinci sezonda oyuncu kadrosuna dahil olan Janet McTeer’in eşlik etmesi bekleniyor. Ozark’ın ikinci sezon bölümleri 31 Ağustos‘tan itibaren Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Tarih duyurusunun gerçekleştirildiği tanıtımı ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.