reklamı kapat

POPÜLER

netflix hakan muhafız 3. sezon

İlkbaharı karşılayan dizi ve filmler; mart ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Netflix Türkiye, ilkbaharı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde mart ayı ajandasını izleyicilerle buluşturdu. Hakan Muhafız 3. sezon bölümleriyle dönüyor.

Netflix Türkiye, mart ayında da yepyeni dizi, film ve belgesellerle izleyicilerle buluşmaya hazırlanırken ilk dikkat çeken yapımlardan biri Hakan Muhafız 3. sezon oluyor. Netflix’in ilk Türk dizisi, üçüncü sezonunda maceraya yeni bir aksiyon katıyor. İstanbul’da kaos yaşanırken Hakan en tehlikeli ölümsüzlerden biriyle tanışmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonundan detaylara buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bu ay 3. sezonlarıyla dönen iki dizi daha bulunuyor: Elite ve Ozark. Emmy ödüllü Ozark’ın yeni sezonu uzun zamandır beklenilenler arasında yer alıyordu. Elite de hikayeye yeni bir gizem katarak gerginliği artırıyor. Kingdom 2. sezon bölümleri de mart ayında yayınlanmaya hazırlanıyor. Zombileri orta çağa götüren dizide Kore’nin Joseon döneminde geçen taht kavgası, akıl almaz virüs salgınının ortasında devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, mart ayında Karakomik Filmler’i de getiriyor

Film tarafında aksiyon tutkunlarının dikkatini çekecek olan Spenser Kanunları yer alıyor. Hapisten yeni çıkan Spenser kendini bir kez daha Boston’ın karanlık sokaklarında buluyor. Belgesel tarafında ise Kirli Para 2. sezonuyla öne çıkıyor. Dünyayı sarsan skandalları merak edenler için harika bir derleme sunmaya hazırlanıyor.

Lisanslı içeriklere baktığımızda en dikkat çekici olanlardan biri Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler: Koleksiyon 1 yapımı. Film 20 Mart’ta platformdaki yerini alacak. 7. Koğuştaki Mucize (11 Mart) ve Jurassic World: Yıkılmış Krallık (26 Mart) da dikkat çekenler arasında. Mart ayında yayınlanacak orijinal içeriklerin tamamına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Netflix orijinal dizileri

Hakan: Muhafız 3. sezon (06/03/2020)
İstanbul’da kaos yaşanırken Hakan, şehri yok edecek anahtarın peşindeki zorlu bir Ölümsüz ile karşı karşıya gelir.

Ozark 3. sezon (27/03/2020)
Missouri Ozarks’da milyonlarca dolar aklayan banliyölü bir aile hakkındaki Emmy ödüllü dizi, 3. sezonuyla geri dönüyor.

Élite 3. sezon (13/03/2020)
Sınıflarından başka bir öğrencinin daha öldürülmesi yeni bir soruşturma açılmasına neden olur. Öğrenciler geleceğe baksa da geçmişin gölgesi onları rahat bırakmaz.

Feel Good (20/02/2020)
Mae Martin, yeni bir ilişkide ilerlerken ayık kalmanın zorluklarıyla uğraşan, Londra’da yaşayan Kanadalı bir komedyeni, yani kendini canlandırıyor.

Unorthodox (26/03/2020)
Genç bir kadın, Brooklyn’de onu bekleyen görücü usulü evlilikten kaçarak Berlin’e gelir. Ancak geçmişi onu burada da bulur.

Bloodride (13/02/2020)
Korkuyu karanlık İskandinav mizahı ile harmanlayan bu Norveç yapımı antoloji dizisindeki her öykü, kendine ait gerçekçi ancak tuhaf bir evrende geçiyor.

Kingdom 2. sezon (12/03/2020)
Kore’nin Joseon döneminde geçen zombi konulu tarihi dizi, ikinci sezonuyla geri dönüyor.

Netflix filmleri

Spenser Kanunları (06/03/2020)
Hapisten yeni çıkan Spenser, sapkın bir cinayeti araştırırken kendini bir kez daha Boston’ın karanlık sokaklarında bulur. Mark Wahlberg başrolde.

Sitara: Kızların Hayalleri Sönmesin (08/03/2020)
Yönetmen koltuğunda Oscar ödüllü Sharmeen Obaid- Chinoy’un bulunduğu animasyon film, babasının onu yaşlı bir adamla evlendirmek istediğinden habersiz pilot olma hayalleri kuran Pakistanlı bir kızın hikayesini anlatıyor.

Lost Girls (13/03/2020)
Bir annenin kayıp kızını arayışı, bir çözülmemiş cinayetler dalgasını açığa çıkarıyor. Amy Ryan ve Gabriel Byrne başrolde. Gerçek bir olaydan uyarlandı.

Babamın Mutfağı (27/03/2020)
Genç bir adam, ailesinin barbekü işine katılmak yerine usta sommelier olma hayalini kovaladığında babasının itirazıyla karşılaşır.

Konut (27/02/2020)
İşsiz bir yönetici, dairesini satar. Ama anahtarlara hâlâ sahip olduğunu fark edince bedeli ne olursa olsun kaybettiği yaşamı geri kazanmaya karar verir.

Orijinal belgeseller

Ugly Delicious 2. sezon (06/03/2020)
Dave, akılalmaz lezzetlerin peşinde Mumbai, Sidney, İstanbul ve ötesine gidiyor ve bugüne kadarki en büyük macerası olan babalığa hazırlanıyor.

Kirli Para 2. sezon (11/03/2020)
Yalanlar üzerine kurulu kurumsal imparatorluklar. Dünyayı sarsan skandallar. 2. sezon, açgözlülük, küstahlık ve yozlaşma konulu yeni öykülerle dolu.

Tiger King: Mini Belgesel Dizisi (20/03/2020)
Bu mini dizi, birbirleriyle savaşan yetiştirici gruplarının aşırıya kaçan kavgalarını ifşa ederek kaplan yetiştiriciliğinin karanlık dünyasını aktarıyor.