reklamı kapat

POPÜLER

Hakan: Muhafız 2. sezon

Hakan: Muhafız 2. sezon için ilginç karar

Dünyanın dört bir yanında 10 milyondan fazla izleyici çekmeyi başaran yerli Netflix dizisi Hakan: Muahfız 2. sezon bölümleriyle bir ilke imza atacak.

Yerli Netflix dizisi Hakan: Muhafız 2. sezon tarihini açıkladı. 26 Nisan‘da hayli kritik bir tarihte Netflix’teki yerini alacak olan dizi, aynı zamanda beklenmedik bir gösterim gerçekleştirecek. 38. İstanbul Film Festivali, bu yıl bir ilke imza atarak yerli Netflix dizisinin ikinci sezon galasına ev sahipliği yapıyor. Dizinin ikinci sezonunun ilk iki bölümü de festival kapsamında gösterilecek. Festival 5-16 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. 175 uzun metrajlı ve 11 kısa filmden oluşan festival, film severlere de keyifli bir etkinlik vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan: Muhafız dünyada çok sevildi

The Protector adıyla globalde yayınlanan diziye Türkiye’den sonra en çok başta Brezilya ve Meksika olmak üzere Latin Amerika ülkelerinin ilgi gösterdiği kaydediliyor. Latin Amerika’dan sonra ise en çok Afrika ülkelerinden ilgi gördüğü belirtiliyor. Kanada ve Avustralya’da da beğenilen dizinin Ortadoğu ve Avrupa’daki hayranları da azımsanmayacak boyutta. Avrupa’da en çok Fransa’dan ilgi gören ilk sezon, sırasıyla Almanya, İspanya ve İtalya’da da beğenilmiş.

26 Nisan ise çok kritik bir tarih. Aynı gün Avengers Endgame’in vizyona girmesiyle beraber film/dizi gündeminde ciddi bir odak kayması yaşanacak. Öte yandan iki gün sonra 28 Nisan’da Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm yayına verilecek. Destansı bir savaşa imza atması beklenen 3. sezon da, fazlasıyla adından söz ettirecek. Bu durumda Hakan: Muhafız 2. sezon bölümleriyle kendinden bahsettirecek kadar boşluk bulacak mı şimdiden merak konusu. Yayınlanan tarih duyurusuna haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlgili video