reklamı kapat

POPÜLER

Hakan Muhafız

Netflix Hakan Muhafız söylentilerini doğruladı

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği Hakan Muhafız ilk sezonuyla adından fazlasıyla söz ettirdi. Netflix’in son açıklamasına bakılırsa önümüzdeki yıllarda da bu diziyi konuşmaya devam edeceğiz.

Hatırlarsanız birkaç gün önce internet dünyasında yeni bir söylenti dolaşmaya başlamıştı. Hatta bu söylentiyi biz de sizlerle paylaşmıştık. Bu iddiaya göre Hakan Muhafız çoktan üçüncü ve dördüncü sezon onayını almıştı. Fakat dizinin hayranlarını sevindirecek bu önemli gelişme Netflix tarafından hemen doğrulanmamıştı. Aradan geçen zamanın ardından Netflix’ten beklenen açıklama geldi. Yapılan resmi açıklamayla birlikte Hakan Muhafız’ın üçüncü ve dördüncü sezon onayı aldığını duyuruldu.

Dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden gelen tepkilerden mutluluk duyduklarını dile getiren Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl şu sözleri sarf etti: “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan Muhafız’ın üçüncü ve dördüncü sezon çekimleri bu sene içinde gerçekleştirilecek. Merakla beklenen yeni bölümlerin 2020 senesinde izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Hakan: Muhafız 1. sezon tanıtımı