reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel 3. sezon

La Casa de Papel 3. sezon setindeki şaşırtıcı buluşma [Video]

Son yılların en çok konuşulan dizileri arasında yer alan La Casa de Papel 3. sezon çekimleri devam ediyor. Dizinin setinde çekilip paylaşılan video ise şaşkınlık yaratıyor.

İspanyol dizisi olan La Casa de Papel ülkemizde Netflix üzerinden izleyicilerle buluşuyor. Konusuyla ilgi çeken bu dizi kısa sürede büyük ilgi çekmeyi başarmıştı. Hatta bir dönem sosyal medyada en çok konuşulan yabancı dizi olmuştu. Ardından dizinin üçüncü sezonuyla boy göstereceği müjdelendi. Hatta Nesrin Cavadzade‘nin oyuncu kadrosuna dahil olacağı ve İstanbul karakterine hayat vereceği de söylendi. Fakat uzun süre konuşulan bu söylentiler resmen onaylanmadı.

 

View this post on Instagram

 

La Casa De Papel seizoen 3 is in de maak❗️ #tag #massaal #tagjevrienden

A post shared by TypischMarokkaans| 🔜 20K 🇲🇦 (@typischmarokkaans) on

La Casa de Papel ile ilgili heyecan uyandıran son gelişme aylar önce yaşanmıştı. Üçüncü sezon çalışmalarının başladığını gözler önüne seren video izleyicilerle paylaşılmıştı. O videoda Berlin ile Profesör karakterlerine hayat veren oyuncular birlikte görülmüştü. Bu durum kafalarda yeni soru işaretleri yaratmıştı. La Casa de Papel 3. sezon setinden paylaşılan videoda Berlin ile Profesör’ün yeniden bir araya gelmesine şahit oluyoruz. Fakat Berlin’in hayatta olup olmadığı hala belli değil. Çünkü üçüncü sezonun büyük soygundan öncesini konu ettiğine dair iddialar bulunuyor. Eğer bu söylenti doğru değilse, Berlin’in ölümden bir şekilde kurtulmuş olma ihtimali gündeme geliyor. Bu şaşırtıcı anlara yer veren videoyu haberimizin içinde bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Üçüncü sezon duyurusu