reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel

Netflix’ten La Casa de Papel’in 2. kısmına özel tanıtım [Video]

Netflix’te izleyici karşısına çıkan ve kısa sürede büyük ilgi gören La Casa de Papel çok yakında yeni bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor. Paylaşılan yeni tanıtım ise yaşanacak heyecan uyandırıcı gelişmeleri gözler önüne seriyor ve merakımızı biraz daha körüklüyor.

Álex Pina tarafından yaratılan La Casa de Papel önce İspanya televizyonunda ekrana geldi. Ardından Netflix üzerinden dünyanın dört bir yanında izleyici karşısına çıktı. İki parça yayınlanan dizi aslında geçtiğimiz sene son buldu. Fakat ikinci kısım bölümleri Netflix‘e yeni geliyor. Dizide takma adları Tokio, Nairobi, Rio, Berlin, Helsinki, Oslo, Denver ve Moscow olan sekiz soygun planlarını uygulamalarına şahit oluyoruz. Karşılarına çıkan zorlukları ve onları nasıl aştıklarını seyrediyoruz. Netflix’in ikinci kısım için paylaştığı özette de şu bilgiler yer alıyor: Tarihin en büyük soygunu tehlikede. İspanya Kraliyet Darphanesi’nde “Çernobil Planı”nı uygulamak üzere harekete geçen soyguncular için zaman daralıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Úrsula Corberó, Alba Flores, Álvaro Morte, Paco Tousi ve Pedro Alonso gibi isimlerin rol aldığı La Casa de Papel’in 2. kısım bölümleri 6 Nisan‘dan itibaren Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Yeni bölümlere dair tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

La Casa de Papel 2. kısım