reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel

La Casa de Papel 4.sezon tanıtım fragmanı yayında [Video]

Bu ayın başında paylaştığımız bir haberde La Casa De Papel 4.sezon fragmanını sizlerle paylaşmıştık. LOG ekibi olarak merakla beklediğimiz dizinin yeni sezonuna ait yeni bir tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Yeni sezonun gelmesine sayılı gün kala paylaşılan fragman dozu artırıyor. Fragmanda dizinin yeni bölümlerinin 10 gün sonra izleyicilerle buluşacağı da belirtiliyor. Yayınlanan fragmanı izlediğimizde dizinin diğer sezonları gibi yeni sezonun da heyecan dolu olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz

Üçüncü sezonuyla büyük ilgi toplayan dizinin yeni sezonu için artık geri sayım başladı. 3 Nisan 2020‘de izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin son sezonu diğer sezonlar gibi izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Dizinin kadrosunda Alvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores ve itziar Ituno gibi oyuncular yer alıyor. Dizinin 4.sezon fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

La Casa de Papel 3.sezonuyla heyecanın dozunu artırmıştı

3. sezonda ise macera bizi yeni bir direnişe götürmüştü. Tokyo ve Rio’nun tatillerinde uğradıkları baskın sonucu Rio’nun kaçırılmasının ardından işler karışmıştı. Profesör ve ekibi bir kez daha bir araya gelerek Rio’yu kurtarmak için yeni bir plan hazırlamıştı. Yeni karakterleri de bünyesine dahil eden 3. sezon toplamda 8 bölümden oluşmuştu. Dizinin Netflix kütüphanesindeki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Yeni bir fragman gelmesi durumunda veya  diziyle ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağımızı belirtelim. Bu arada  4.sezon tanıtım fragmanını haberin girişinden izleyebilirsiniz. Yeni sezondan neler bekliyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.