reklamı kapat

POPÜLER

la casa de papel 3. sezon

Netflix’ten heyecan yaratan La Casa de Papel 3. sezon müjdesi

Daha ikinci sezon bölümleri kısa bir süre önce Netflix’e eklenen La Casa de Papel‘in soygun etrafında şekillenen hikayesine kaldığı yerden devam edeceği ortaya çıktı!

Kısaca bahsetmek gerekirse Álex Pina tarafından yaratılan dizi aslında İspanya televizyonunda izleyici karşısına çıkıyordu. Fakat La Casa De Papel’in kaderi Netflix kütüphanesine dahil edilemesiyle birlikte değişti. Bu gelişmenin ardından dünyanın dört bir yanına izlenir oldu. Büyük ilgi gören dizinin ikinci sezon bölümleri 6 Nisan’da Netflix Türkiye’deki yerini almıştı. Daha bu gelişmenin üstünden uzun bir zaman geçmemişti ki üçüncü sezonun geleceği müjdelendi.

Yoğun ilgi yeni sezonu getirdi

Yapılan resmi açıklamada “İspanyol soygun hikayesinin birinci ve ikinci kısımların dünya çapındaki başarısının ardından, Profesör’ün kalkıştığı yeni soygunlara 2019’da tanıklık edeceğiz.” sözleri yer alıyor. Paylaşılan videoda ise dizi oyuncularını yeniden bir arada görüyoruz. “Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Bize katılmak isteyen olur mu, bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. Üçüncü sezon geliyor. Ve sadece Netflix’te” sözleri yer alıyor.

Yeni bölümlerin çekimleri başladı mı, başlamadı mı, bilmiyoruz. Fakat üçüncü sezon bölümlerinin 2019 yılı içinde Netflix Türkiye’deki yerini alacağı kesin gibi görünüyor. Oyuncuların bu müjdeli haberi verdiği anları hemen aşağıda görebilirsiniz.

İlgili video

La Casa De Papel 2. sezon fragmanı