reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel 3. sezon

La Casa de Papel 3. sezon fragmanıyla heyecanlandırıyor [Video]

Son yılların en çok konuşulan dizilerinden biri olan La Casa de Papel 3. sezon fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Yeni sezonun konusunu ortaya koyan bu tanıtım büyük heyecan uyandırıyor.

Netflix‘in izleyicilerle buluşturduğu La Casa de Papel kısa süre önce büyük ilgi çekmeyi başarmıştı. Bir anda herkesin izlediği, takip ettiği bir yapıma dönüşmüştü. Normalde iki sezon olarak planlanan dizinin gördüğü ilgiden sonra üçüncü sezonuyla geri döneceği duyuruldu. Bu da hayranlarda biraz endişe yaratmıştı. İkinci sezonun gerçek bir final gibi hissettirmesi, hikayenin bundan sonra nasıl devam edeceğine dair endişeler ağırlık kazanmıştı. Fakat paylaşılan tanıtım bu endişeleri kısmen de olsa ortadan kaldırmayı başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Casa de Papel 3. sezon ipuçları

Tanıtımda kahramanlarımızı ikinci sezon finali sonrasında görme fırsatı elde ediyoruz. Büyük sorgunu başarıyla tamamlayan kahramanlarımız uluslarası sulara çıkıyor ve ülkeden kaçmayı başarıyor. Elbette problemler bitmiyor, aksine daha yeni başlıyor. Herkes kendi sakin hayatını sürmeyi umarken, Rio yakalanıyor. Ekibin geri kalanı da onu kurtarmak üzere harekete geçiyor. Bu noktada olaylar bir “hapishaneden adam kaçırma” hikayesine dönüşüyor. Kahramanlarımız kaçtıkları hapise girmek ve dostlarını oradan kurtarmak için mücadele etmeye başlıyor. Bu da bolca aksiyon dolu bir sezon seyredeceğimiz anlamına geliyor.

La Casa de Papel üçüncü sezon bölümleriyle 19 Temmuz‘da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin yeni bölümleri için paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.