reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel 3. sezon

Netflix’ten La Casa de Papel 3. sezon müjdesi [Video]

Netflix üzerinden izleyicilerle buluşan La Casa de Papel 3. sezon çalışmalarına başladı. Bu durum paylaşılan kamera arkası görüntüleriyle müjdelendi.

Advertisement

La Casa de Papel 3. sezon yapım aşamasında

Aslına bakarsanız La Casa de Papel’in yeni bölümleriyle Netflix‘e geri döneceğini zaten biliyorduk. Sevilen dizi şimdiye kadar çeşitli söylentilerle gündeme gelmiş ve adından söz ettirmeyi başarmıştı. Aradan geçen uzun sürenin ardından üçüncü sezon için çalışmalar başladı. Ekibin bir araya geldiği ve çekimlerin başladığı Netflix tarafından paylaşılan videoyla duyuruldu. Kamera arkası görüntülerine yer veren bu videoda oyuncuları aranın ardından yeniden bir araya gelirken görüyoruz. Herkesin buluşmasının ardından senaryo okuma süreci başlıyor. Elbette en fazla dikkat çeken isim Pedro Alonso oluyor. Bir anlamda Berlin’in geri döneceği müjdelenmiş oluyor. Bu da yeni sezonun Berlin’in gerçek hikayesiyle ilgili sürprizlere gebe olduğunu gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üçüncü sezonda ekibe dahil olacak yeni isimler de bulunuyor. Bunlar arasında Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (‘Tamayo) ve The Engineer olarak anılacak olan Rodrigo de la Serna yer alıyor. Netflix’in 2018’de en çok izlenen yabancı dildeki içeriği olan La Casa De Papel’in üçüncü sezon bölümlerinin 2019 yılı içinde ekrana gelmesi bekleniyor. Dizi için paylaşılan yeni görüntüleri haberimizin girişinde bulabilirsiniz.