reklamı kapat

POPÜLER

Nubia Red Magic 2

10 GB RAM’li yeni oyun telefonu Nubia Red Magic 2

Arkasında ZTE‘nin yer aldığı Nubia, Red Magic oyun telefonu modelini yenilemeye hazırlanıyor. Yakında karşımıza çıkacak Nubia Red Magic 2, performans sınırlarını zorlamaya geliyor.

Oyun telefonu pazarının önemli modellerinden birisi olacak Nubia Red Magic 2, resmi olarak yapılan paylaşıma göre tam 10 GB RAM ile geliyor. Bu açıdan Xiaomi Black Shark Helo modelinin karşısına çıkacak model, gücünü de kesin olarak Snapdragon 845 işlemciden alıyor. Bu sefer hem hava hem de sıvı ile soğutulacak denilen telefon, uzun oyun seanslarında bile sıkıntı yaşamayacak izlenimi yaratıyor. Üç boyutlu surround ses verebildiği belirtilen Nubia Red Magic 2, yine dikkat çeken bir tasarımla kendisini gösteriyor. Modelin arkasında tek bir kamera ve ilk model gibi altıgen forma parmak izi sensörü bulunuyor. Ayrıca LED ışıklandırma sistemi de aktif olarak kullanılıyor.

Nubia Red Magic 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun telefonu Nubia Red Magic 2 öncesinde ilk modeli hatırlarsak

Hatırlamak adına Red Magic gücünü Snapdragon 835 işlemciden alıyor. Telefon 6 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza ya da 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza seçeceğiyle satın alabiliyor. 3.800 mAh pili bulunan telefon, arkasında 24 megapiksellik bir kamera taşıyor. 6 inç IPS LCD ekranında 2.160 x 1.080 piksel çözünürlük sunan telefon, özel bir hava soğutma teknolojisi üzerine kuruluyor. Özellikle tasarımsal olarak öne çıkan model, oyun odaklı olduğunu açıkça belli ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da bir başka oyun telefonu Razer Phone 2