reklamı kapat

POPÜLER

Nubia Red Magic 3

Nubia Red Magic 3 ve içindeki fan sistemine yakından bakış [Video]

Gelişmiş oyun telefonlarından Nubia Red Magic 3, JerryRigEverything tarafından bu sefer parçalarına ayrıldı. Gelin modelin ilk defa açığa çıkan fanına yakında bakalım.

JerryRigEverything’in zorlu sağlamlık testinden başarılı şekilde geçmeyi başaran Nubia Red Magic 3, bu sefer iç detaylarıyla karşımızda bulunuyor. Yapılan içini açma testinde elbette özellikle aktif fan dikkat çekiyor. 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemcisini bu 14 bin RPM dönüş yapabilen fan ile soğutan telefon, arkada yer alan boşluktan aldığı havayı termal bölümün üstünden geçirerek yan taraftan dışarıya atıyor. Bünyesinde çok ciddi şekilde termal macun kullanılan cihaz, fan sayesinde rakip modellerden çok daha serin kalıyor. Snapdragon 855 bu fan sayesinde yoğun kullanımda dahi kesinlikle bir performans düşüşü yaşamıyor. Bu kadar ince bir kasaya fan koymasıyla takdiri sonuna kadar hakeden firma, telefonun içinde bunun haricinde bir sürpriz karşımıza çıkartmıyor. Model diğer telefonlar gibi ısı kullanılarak açılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nubia Red Magic 3 teknik olarak gerçekten çok güçlü bir cihaz

Tekrar hatırlamak adına cihaz, 6,65 inç FHD+ 90 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Ön yüzünde 16 megapiksel F2.0 kamera yer alan oyun telefonu, arkasında tek bir 48 megapiksel Sony IMX586 sensörlü F1.7 kamera taşıyor. En üstte 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolaması bulunan telefonda, tam 5.000 mAh pil yer alıyor. Bu pil 27W hızlı şarj sistemiyle kısa sürede doldurulabiliyor.