reklamı kapat

POPÜLER

Huawei EMUI 9.0

Birçok Huawei telefon sahibini sevindiren EMUI 9.0 gelişmesi

Akıllı telefon sektöründe zor zamanlar geçiren Huawei, hali hazırda satışta olan birçok cihazı için EMUI 9.0 güncellemesini indirmeye sundu.

Huawei, Amerika ambargosu altında önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bu adımların başında da kullanıcıların merak beklediği güncellemeler yer alıyor. İşte bu doğrultuda resmi olarak yapılan açıklamaya göre Huawei Mate 10 serisi, Mate 9 serisi, Mate RS, Mate 20 Lite, P20 Serisi, P10 Serisi ve nova 3 için EMUI 9.0 arayüz yapısı dağıtıma çıkmış durumda. Kısa süre içerisinde herkese gelecek yeni sürüm, telefonların sahipleri için gerçekten güzel görünüyor. Telefonları eskiye nazaran daha hızlı / seri hale getiren sürüm, oyun performansını yazılımsal olarak artıran GPU Turbo 2.0 teknolojisine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısa süre önce Huawei tarafından EMUI 9.1 betasına 14 telefon dahil edilmişti

Geçtiğimiz gün yapılan açıklamada Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design, Mate RS Porsche Design, P20, P20 Pro, Nova 3, Nova 3i, Maimang 7, Enjoy 9 Plus, Honor 10, Honor V10, Honor Play ve Honor 8X modelleri için EMUI 9.1 açık betasının başladığı aktarılmıştı. Şimdilik Çin‘de açılan, önümüzdeki günlerde ise diğer ülkelere yayılacak sürecin, yakın zaman içerisinde Mate 9, Mate 9 Pro, Mate 9 Porsche Design, P10, P10 Plus, Nova 4, Nova 4e, Nova 2s, Honor 9 ve Honor V9 cihazlara yayılacağını da belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın performans canavarı bilgisayarı ve monitörü