reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Merakla beklenen Xiaomi Mi Band 4’ün çıkış tarihi belli oldu

Çok büyük merak uyandıran Xiaomi Mi Band 4 için en önemli detay sonunda belli oldu. İşte akıllı bilekliğin tanıtılacağı tarih;

Xiaomi Mi Band 4, günlerdir gündeme geliyor. Mi Band 2 ve Mi Band 3’ten sonra büyük atılımlar yapacak bileklik, açıklandığı kadarıyla 11 Haziran tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Yani tanışmamıza çok az kalan bileklik, Çin merkezli bir etkilikte görücüye çıkartılıyor. Yeni modelin halen en çok renkli ekranı dikkatleri üzerine çekiyor. Bu renkli ekran sürekli olarak cihazın sunduklarını ciddi şekilde artıracak izlenimi oluşturuyor. Daha önce duyduğumuz üzere 135 mAh pil üzerine kurulan akıllı bileklik, Bluetooth 5.0 teknolojisi ile geliyor ve NFC’ye sahip bir versiyona da sahip. Her spor dalı için detaylı aktivite takibi yapabilecek model, nabız ölçümü imkanını da bünyesinde barındırıyor. Akıllı telefonlar ile bağlanarak tüm bildirimleri üzerine alabilecek Xiaomi Mi Band 4, tasarımsal olarak renkli ekran haricinde Mi Band 3 ile hemen hemen aynı görünüyor. Bu aslında kötü bir detay değil. Firma bu boyutlar ve uygun fiyat çerçevesinde sunabileceği en güzel tasarımı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 fiyatı da belli olmuş durumda

Geçtiğimiz hafta öğrendiğimiz kadarıyla NFC’li sürümü yaklaşık olarak 72 dolar seviyesinde. NFC olmayan model ise yaklaşık olarak 28 dolar ila 43 dolar arasında raflardaki yerini alacak.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı dizüstü