reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 5 ışığında büyük Xiaomi Mi Band 4 başarısı

Xiaomi Mi Band 4 üstüne konumlandırılan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik gündemden düşmezken, Xiaomi alanda önemli bir başarı elde etti.

Global pazara çok yakında Mi Smart Band 5 adı altında sunulacak Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik, merakla bekleniyor. İşte bu bileklik daha Çin dışına tam olarak çıkmamışken, Xiaomi kısa süre önce önemli bir Xiaomi Mi Band 4 başarısı duyurdu. Firmaya göre Türkiye’de de satılan akıllı bileklik Mi Band 4, dünyanın en çok satan akıllı bileklik modeli oldu. 2019 üçüncü çeyrek 2020 birinci çeyrek arasında yapılan araştırma üzerinden açıklanan başarı, Xiaomi için elbette güzel görünüyor. Fiyat performans konusunda gerçekten rakipsiz olan gelişmiş giyilebilir, artık bayrağı Mi Band 5’e bırakıyor. Bu modelin de başarılı olacağı nerdeyse garantili konumda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit Band 5 merak edilirken Xiaomi Mi Band 5 için bilinmesi gerekenler şöyle

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde 1,2 inç renkli bir AMOLED ekran yer alan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor. 

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli