reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 ile elde edilen büyük başarı!

Geçtiğimiz hafta Türkiye lansmanı yapılan akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4, büyük bir başarı haberi ile gündemde bulunuyor.

Türkiye’de 299 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4, Çin’de sadece sekiz gün içerisinde tam 1 milyon satış rakamına ulaşmayı başardı. Görebileceğiniz üzere inanılmaz hızlı satılan bileklik, henüz Çin dışında elde edilemiyor. Global çıkışla beraber çok kısa sürede 10 milyona ulaşacağı tahmin edilen bileklik, kullanıcılardan her açıdan olumlu geri dönüşler alıyor. Satış konusunda Mi Band 2 ve Mi Band 3’ü geçme potansiyeli bulunan ürün, yurtdışı fiyatıyla çok iddialı bir noktada yer alıyor. Artık çok daha yetenekli halen gelen Mi Band 4, Türkiye’de 28 Haziran itibariyle stoklara giriş yapıyor. Modelin Türkiye’de de çok büyük bir bekleyen kitlesini bulunuyor.

Xiaomi Mi Band 4

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 hakkında bilinmesi gerekenler

Kısaca hatırlamak adına bileklik farkını bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Detaylı aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin ekran altı kamera teknolojisi