reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4, Türkiye’de ön sipariş üzerinden satışa çıktı

Geçtiğimiz günlerde Türkiye lansmanı yapılan akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4, ön sipariş üzerinden satışa çıktı.

Türkiye’de inanılmaz popüler olan Mi Band 2 ve sonrasında çıkan Mi Band 3’ün üzerine gelen yeni akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4, büyük bir satış kanalında ön siparişe açıldı. Daha önce açıklanan 299 TL fiyat etiketiyle hemen alabileceğiniz bileklik, açıklandığı kadarıyla 28 Haziran tarihinde stoklara giriyor. Yani satın aldığınız zaman çok fazla beklemeyeceğiniz ürün, şimdilik sadece siyah kayış ile elde edilebiliyor. Satışa çıktıktan sonra farklı renkteki birçok kayışının da geleceği Mi Band 4, özellikle Mi Band 2 sahiplerinin dikkatini çekiyor. Hep söylendiği gibi Mi Band 3’ü yeterince “yenilikçi” bulmayan kişiler, bu açıdan yeni modeli merakla bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 teknik olarak oldukça dikkat çekti

Tekrar hatırlamak adına bileklik farkını bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, burada eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin ekran altı kamera teknolojisi