reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Fiyatı çabuk düştü; Xiaomi Mi Band 4 Türkiye’de artık daha ucuz!

Tüm dünyada büyük ses getiren akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4, artık çok daha ucuza alınabiliyor. Ürünün Türkiye fiyatı hızlı şekilde düşmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda Xiaomi Mi 9T ile beraber Türkiye lansmanı yapılan akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4, 28 Haziran tarihinde bu yana raflarda bulunuyor. Çin’de sadece sekiz gün içerisinde tam 1 milyon satış rakamına ulaşmayı başaran ürün, normalde 299 TL “resmi garantili satış fiyatına” sahip. Ancak yapılan indirimler ve kampanyalar ile artık Mi Band 4’e 229 TL gibi fiyatlarla ulaşılabiliyor. Pazar ortalaması 240-250 TL seviyesine kadar gerileyen bileklik, bu hızlı düşüşü devam ettirirse 220 TL hatta 200 TL’lere kadar inecek gibi görünüyor. Bu açıdan her geçen gün fiyat performans oranı artan bileklik, Türkiye dahil her yerde büyük satış rakamlarına ulaşıyor. Yurt dışında NFC olmayan sürümü 25 dolar, NFC’li olan sürümü ise 33 dolar bileklik, Mi Band 3’ün yeterli yenilik sunmadığını belirten Mi Band 2 kullanıcılarının oldukça dikkatini çekiyor. Mi Band 3 şu an 150 TL seviyelerinde elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 donanımsal olarak alanları memnun ediyor

Model farkını görebileceğiniz üzere bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Beklendiği gibi he alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, içinde eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi