reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 Avrupa satış fiyatı belli oldu

Akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4, 11 Haziran tarihinde global olarak tanıtılmıştı. Şimdi ise modelin Avrupa fiyatı belli oldu.

Xiaomi Mi Band 4, global olarak NFC olmayan sürümüyle 25 dolar, NFC’li olan sürümüyle ise 33 dolar fiyat etiketiyle satılacak. Kısa süre önce gerçekleştirilen Xiaomi Mi 9T lansmanına göreyse model Avrupa’da (İlk olarak İspanya) 35 euro fiyat etiketine sahip olacak. Güncel kur üzerinden çarpıldığı zaman 230 TL eden model, Türkiye’de çok yüksek ihtimalle 350 TL civarında raflardaki yerini alacak. Mi Band 3’ü İspanya’da 30 euro seviyesinde satan, Türkiye’ye ise 300 TL’ye getiren firma, yeni modeliyle şu an oldukça büyük ses getiriyor. Resmi olarak burada satılmasına kesin gözüyle bakılan Mi Band 4, özellikle Mi Band 3’e “yeterli yenilik yok” diyerek geçmek istemeyen Mi Band 2 sahiplerine satın almak için güzel nedenler sunuyor.

Xiaomi Mi Band 4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 teknik olarak çok dikkat çekiyor

Model biliyorsunuz farkını bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, burada eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelecek modelleri için heyecanlandıran ekran altı kamera teknolojisi