reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 Türkiye fiyatı açıklandı

Büyük ses getiren en yeni akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4 için merak edilen Türkiye fiyatı resmi olarak açıklandı.

Global olarak NFC olmayan sürümüyle 25 dolar, NFC’li olan sürümüyle ise 33 dolar fiyat etiketiyle satılacak, Avrupa’ya ise 35 euro başlangıç fiyatıyla gelecek Xiaomi Mi Band 4, Türkiye fiyatına da kavuştu. Mi 9T’nin lansmanı sonrasında açıklanan fiyat etiketi 299 TL olarak karşımıza çıkıyor. Firmanın resmi satış kanalları yanında anlaşılan büyük teknoloji marketlerinde satılacak akıllı bileklik, gerçekten çok büyük merak uyandırıyor. Fiyatı tahmin edilenden biraz daha düşük çıkan model, özellikle Mi Band 2 sahiplerini çok heyecanlandırıyor. Mi Band 3’ün yeterli yenilik sunmadığını belirten Mi Band 2 kullanıcıları, bu modeli satın almak için beklediklerini belirtiyor. Cihazın raflardaki yerini temmuz ayının başında alacağı açıklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 hakkında bilinmesi gereken detayları şöyle

Model farkını bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, burada eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi