reklamı kapat

POPÜLER

KIA Seltos

Paylaşılan son ipuçlarıyla KIA Seltos için geri sayım devam ediyor [Video]

Her geçen gün yeni bir üyenin ön plana çıktığı bir sınıfta mücadele edecek olan KIA Seltos, bu hafta içerisinde tüm örtülerinden kurtulmuş olacak.

KIA üzerine yaptığımız son birkaç değerlendirmenin temel noktasın Ceed ailesine yeni bir boyut getirecek olan Xceed vardı. Artık pek çok üreticide gördüğümüz binek modelin crossover sürecine uyarlamasıyla oluşacak olan bu modelle birlikte markanın bambaşka bir heyecan içerisinde olduğu da atlanmamalı. Sıkı LOG takipçilerinin geçtiğimiz aydan anımsayabileceği yeni kompakt SUV üzerindeki çalışmalarında son aşamaya gelen Koreli üretici için artık son birkaç gün. Kendisine KIA Seltos olarak sesleneceğimiz modelle ilgili resmi kaynaklardan paylaşılan ipucu dizisi, bizi kaçınılmaz sona bir adım daha yaklaştırıyor.


KIA Seltos da iddialı karakter potasında

KIA’nın bugüne kadar araçla ilgili yürüttüğü ipucu sürecinin tamamında tasarım noktasının ön plana çıkarıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunu gerek ön gerekse arkadaki çizgileri ve donanımlarıyla yapma potansiyeli barındıran otomobilde kokpit için de güzel dokunuşlar bekleniyor. Burada 10 inçin üzerinde ebatlara varan dijital ekranlara yer verecek olan KIA, ambiyans aydınlatması gibi diğer önemli bir parça ile kullanıcı deneyiminde de fark yaratmanın arayışı içerisinde. Konsept olarak SP adıyla tanıtımı gerçekleştirilen modelin tanıtım etkinliği 20 Haziran Perşembe günü düzenlenecek. Gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiz.