reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 Türkiye fiyatına güzel indirim

Tüm dünyada büyük ses getiren akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4, Türkiye’de bir kez daha indirime girdi. Ürün artık daha da ucuza satılıyor.

Gelişmiş akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4, biliyorsunuz normalde 299 TL “resmi garantili satış fiyatına” sahip. Ancak yapılan indirimler ve kampanyalar ile artık Mi Band 4’e 219 TL gibi fiyatlarla ulaşılabiliyor. Uzun süredir 250 TL bandında satılan akıllı bileklik, artık daha daha alınabilir seviyede. Yakın zaman 200 TL‘ye kadar düşeceği tahmin edilen ürün, çok çabuk değer kaybediyor gibi görünüyor. Bilekliği ilk aşamada alanlar için kötü olan bu durum, yeni almayı düşünenler içinse güzel görünüyor. Yurt dışında NFC olmayan sürümü 25 dolar, NFC’li olan sürümü ise 33 dolar bileklik, Mi Band 3’ün yeterli yenilik sunmadığını belirten Mi Band 2 kullanıcılarının oldukça dikkatini çekiyor. Bir önceki model Mi Band 3 ise şu an 154 TL seviyelerinde elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 teknik olarak şu detaylara sahip

Model farkını görebileceğiniz üzere bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Beklendiği gibi hemen her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, içinde eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi