reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 3
Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 3
Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 3
Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 4 sonrası Xiaomi Mi Band 3 fiyatında ciddi düşüş!

Son günlerin en popüler giyilebilir ürünü Xiaomi Mi Band 4 sonrası Xiaomi Mi Band 3 fiyatında ciddi düşüş yaşandı. Akıllı bileklik artık daha ucuz.

Uzun zaman önce resmi olarak Xiaomi Mi 8, Mi 8 Explorer Edition ve Mi 8 SE ile beraber lanse edilen Xiaomi Mi Band 3, Xiaomi Mi Band 4 Türkiye’de satışa çıkacak yaklaşık olarak 250-260 TL seviyesinde satılıyordu. Yeni bileklik eski modelin fiyatını düşürdü. Yapılan indirimler ile bileklik artık 150 TL seviyesinde elde edilebiliyor. Temel aktivite takibi, bildirimler ve saat için oldukça güzel duran ürün, yeni modele rağmen halen çok büyük talep görüyor ve iyi şekilde satmaya devam ediyor. Fazla yeniliği olmadığı için Mi Band 2 sahiplerini kendisine çekemeyen Mi Band 3, yeni bir ucuz akıllı bileklik bakanlar içinse çok güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3 teknik özellikleri şöyle

Hatırlamak adına Mi Band 2’den farklı olarak kayışın içine değil dışına çıkartılan ürün, tamamen siyah bir gövdeye ve 0,42 inçten büyüyen 0,78 inç boyutunda renksiz bir dokunmatik 128×80 piksel OLED ekrana sahip. Bluetooth 4.2 kullanan ve 110 mAh pili bulunan ürün, burada yüzde 50’lik bir kapasite artışı getiriyor. Bünyesinde bir nabız sensörü bulunan bileklik, Mi Fit uygulaması üzerinden özelleştirilebiliyor. NFC’ye sahip bir versiyonu da bulunan modelin, Türkiye’de olmayan bu versiyonu mobil ödeme için kullanılabiliyor. 50 metre suyun altına inebilen ve 20 güne kadar pil ömrü sunan akıllı bileklik, beraberinde gelen basit USB şarj cihazı aracılığıyla rahatlıkla şarj edilebiliyor.

İlgili Video