reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Galaxy Note 10+ modelinin 5G versiyonu da ortaya çıktı

Beklenen amiral gemileri Samsung Galaxy Note 10+ ve Galaxy Note 10 gündemden düşmüyor. Bu sefer ailenin en pahalı modeli karşımızda bulunuyor.

Samsung Galaxy Note 10+ ve Galaxy Note 10 hakkındaki hemen hemen tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Cihazlar hakkında erkenden her şey sızdırılmış durumda. Ancak kısa süre önce bir sızıntı daha yapıldı. Evan Blass’tan gelen bu sızıntı, ilk defa Galaxy Note 10+ 5G versiyonunu karşımıza çıkardı. Yukarıda fotoğrafını gördüğünüz (Arkada yer alan) telefon, modelin Amerika satılacak Verizon versiyonu. 5G modem nedeniyle normalden daha ufak bir pile sahip olacağı tahmin edilen telefon, aynı zamanda hatırı sayılır oranda daha yüksek bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak. Normal Galaxy Note 10 için 5G’li versiyon tanıtmayacağı düşünülen Samsung, 5G versiyon ile Note ailesini mobil bağlantı konusunda geleceğe taşıyacak. Yılın başında çıkan Galaxy S10 ailesi için 5G’li versiyonu hazırlayan ve satışa sunan firma, bu alanda öncü olmak istiyor. Henüz birçok bölgede 5G ağı tam olarak oturmuş değil. Özellikle de Amerika’da Huawei sorunları nedeniyle işler çok yavaş ilerliyor. Destek konusunda Avrupa, Japonya ve Güney Kore gibi alanlar en iyi durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normal Samsung Galaxy Note 10+ ve Galaxy Note 10 kaça satılacak?

Kısa süre önce sızdığı üzere Galaxy Note 10 Avrupa’da 256 GB için 999 euro fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy Note 10+ ise söylendiği kadarıyla yine 256 GB için 1.149 euro Avrupa fiyatıyla raflardaki yerini alacak. Son dönemde gündemden düşmeyen amiral gemileri, Türkiye’de ise en az 7 bin TL’den karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bu konuda resmi bir açıklama yok ancak vergiler ile fiyatın 8 bin TL’yi dahi bulabileceği korkutan tahminler arasında yer alıyor.

İlgili Video