reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Band 3i akıllı bileklik

Xiaomi Mi Smart Band 3i tanıtıldı; işte çok uygun fiyatı ve özellikleri

Geçtiğimiz günlerde ilk bilgileri gelen Xiaomi Mi Smart Band 3i akıllı bileklik kısa süre önce lanse edildi. İşte tüm detaylar;

Xiaomi, ürün gamına Hindistan merkezli olarak Smart Band 3i akıllı bileklik modelini de ekledi. Hali hazırda Mi Band 4’ün satışını yapan, aynı zamanda aktif olarak Mi Band 5’i geliştiren firma, Mi Smart Band 3i‘yi tanıtmasıyla aslında şaşırtıcı bir sürpriz yaptı. Baktığımızda Band 3 ile benzer bir tasarıma sahip olduğunu gördüğümüz Xiaomi Mi Smart Band 3i, bünyesinde 0,78 inç 1280×80 piksel renksiz AMOLED ekran barındırıyor. Bir nabız sensörü olmayan model, bunun dışında birçok kalemde detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Uyku kalitesini de ölçebilen bileklik, 110 mAh piliyle tam 20 günlük bir pil ömrü sunuyor. Tamamen şarj olması 2,5 saat süren bileklik, akıllı telefonlar ile bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabiliyor. Bağlantı noktasında tahmin edebileceğini gibi Bluetooth kullanan Smart Band 3i, sadece siyah renkte hazırlanmış. Gövdesi su geçirmeyen model, bağlı telefonu bulmak ya da destekli cihazlarda kilidi açmak için de kullanılabiliyor. Gelen mesajları hızlı olarak gösterebilen akıllı bileklik, titreşim temelli alarm özelliğini de beraberinde getiriyor.

Xiaomi Mi Smart Band 3i akıllı bileklik
Xiaomi Mi Smart Band 3i akıllı bileklik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Band 3i akıllı bileklik kaça satılacak?

Modelin açıklanan yurt dışı fiyatı sadece 18 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu modelin Türkiye’de resmi olarak satılması beklenmiyor. Ancak aracı isimlerin akıllı bilekliği buraya getireceğini tahmin ediliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro