reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 3i

Xiaomi Mi Band 3i ortaya çıktı; işte ilk detaylar

Xiaomi’nin yeni akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 3i ortaya çıktı. Modelin tanıtım tarihi de netleşti. İşte gelen ilk bilgiler;

Uzun zaman önce resmi olarak Xiaomi Mi 8, Mi 8 Explorer Edition ve Mi 8 SE ile beraber lanse edilen Xiaomi Mi Band 3, yakında yeni bir versiyona kavuşacak gibi görünüyor. Mi Band 4’ün Türkiye başta olmak üzere birçok yerde hali hazırda satışını yapan ve 2020’de Mi Band 5 ile karşımıza çıkmaya hazırlanan firma, Xiaomi Mi Band 3i ile alana bir seçenek daha eklemek için gün sayıyor. Resmi olarak 21 Kasım tarihinde tanıtılacak bilekliğin, Mi Band 3’ten biraz daha pahalı, Mi Band 4’ten ise daha ucuz olacağı aktarılıyor. Teknik olarak neler sunacağı bilinmeyen bileklik, geliyor olmasıyla gerçekten ilginç görünüyor. Mi Band 3 ve Mi Band 4 varken bu modelin satışa çıkacak olması fazlasıyla şaşırtıcı duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3i için temel olan Mi Band 3 hangi teknik detaylara sahipti?

Hatırlamak adına Mi Band 2’den farklı olarak kayışın içine değil dışına çıkartılan ürün, tamamen siyah bir gövdeye ve 0,42 inçten büyüyen 0,78 inç boyutunda renksiz bir dokunmatik 128×80 piksel OLED ekrana sahip. Bluetooth 4.2 kullanan ve 110 mAh pili bulunan ürün, burada yüzde 50’lik bir kapasite artışı getiriyor. Bünyesinde bir nabız sensörü bulunan bileklik, Mi Fit uygulaması üzerinden özelleştirilebiliyor. NFC’ye sahip bir versiyonu da bulunan modelin, Türkiye’de olmayan bu versiyonu mobil ödeme için kullanılabiliyor. 50 metre suyun altına inebilen ve 20 güne kadar pil ömrü sunan akıllı bileklik, beraberinde gelen basit USB şarj cihazı aracılığıyla rahatlıkla şarj edilebiliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video