reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Renkli ekranıyla ses getirecek Xiaomi Mi Band 4’ün fiyatı ortaya çıktı

İlk bilgileri geçtiğimiz haftalarda gelen Xiaomi Mi Band 4, yeni görseller ve teknik detaylar ile gündemde bulunuyor. Aynı zamanda fiyat da ortaya çıkmış durumda.

Xiaomi Mi Band 4, biliyorsunuz renkli bir ekran ile geliyor. Bu açıdan Mi Band 3’i yenilikçi bulmayanları kendisine çekecek ürün, yeni detaylar ile gündemde bulunuyor. Kaynaklara göre akıllı bileklik 135 mAh pil üzerine kuruluyor. Karşılaştırmak adına Mi Band 3’de 110 mAh pil yer alıyor. Renkli ekranın ihtiyacı nedeniyle pil kapasitesi az da olsa artırılan ürün, yine çok uzun süre şarj gerektirmeden görev yapabilecek gibi duruyor. Bir önceki sürüm gibi Bluetooth 4.2 değil daha iyi performans veren Bluetooth 5.0 ile gelen Xiaomi Mi Band 4, renkli ekran sayesinde çok daha kullanışlı bir arayüz yapısını da beraberinde getiriyor. NFC’ye sahip bir versiyonunun da geleceği kesin olan Mi Band 4‘ün, hatırlarsınız daha önce EKG özelliğini sunacağı da belirtiliyordu. Ancak bunun doğru olmadığı söyleniyor. Yeni gelen bilgiler üründe sadece nabız sensörünün yer alacağını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 oldukça ses getirecek

Renkli ekran sayesinde akıllı saatlere daha yakın bir deneyim sunacak ürün, gerçekten oldukça büyük bir merak uyandırıyor. Peki model kaça satılacak? Gelen bilgilere göre modelin NFC’li sürümü yaklaşık olarak 72 dolar seviyesinde olacak. NFC olmayan model ise yaklaşık olarak 28 dolar ila 43 dolar arasında raflardaki yerini alacak. Çok yakında zamanda resmi olarak lanse edilecek denilen Mi Band 4, kesinlikle Türkiye’de de satılacak bir ürün konumunda yer alıyor. Diğer sürümler hali hazırda burada da satılıyor ve çok büyük talep görüyor.

İlgili Video

Firmanın Mi Band 3 modeli