reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Realme 3 Pro

OPPO alt markasından bütçe dostu Realme 3 Pro ile Avrupa çıkarması!

Türkiye’de aktif olarak yer alan OPPO alt markası Realme, bütçe dostu Realme 3 Pro akıllı telefon modelini Avrupa’ya getirdi.

OPPO, son dönemde Türkiye’de resmi olarak satışa sunduğu Reno akıllı telefonlarıyla gündeme geliyor. Ancak OPPO, alt marka Realme üzerinden de önemli cihazlar tanıtıyor ve satışa sunuyor. İşte bu marka artık çok daha yakınımızda yer alıyor. Çünkü bugün itibariyle Realme akıllı telefonlar Avrupa’da da satılmaya başlandı. Avrupa’ya getirilen ilk model ise şık tasarımlı Realme 3 Pro modeli oldu. Realme markasıyla Avrupa pazarında Xiaomi ve Honor ile mücadele edecek firma, ilk modele 199 euro fiyat etiketi belirlemiş durumda. Bu fiyat Avrupa pazarı için oldukça iddialı görünüyor ve kullanıcıların dikkatini çekecek izlenimi yaratıyor. Bu markanın Avrupa’ya gelmesi Türkiye için de önem arz ediyor. OPPO’nun bu markayı “uygun fiyatlı” telefonlarıyla buraya da getirme ihtimali bulunuyor. Türkiye maalesef artık hiç olmadığı kadar fazla oranla bütçe dostu modele ihtiyaç duyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme 3 Pro hangi detaylara sahip?

Model gücünü Snapdragon 710 işlemciden ve 4 GB / 6 GB RAM’den alıyor. 64 GB / 128 GB dahili depolaması bulunan telefon, önünde 25 megapiksel kamera taşıyor. Bu kamera bir damla çentikte bulunuyor. Arkasında çiftli kamera bulunan telefon, burada 16 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kurulum taşıyor. 4.050 mAh pili bulunan telefon, VOOC 3.0 hızlı şarj desteğini de beraberinde getiriyor. Parmak izi sensörü arkasında olan ince çerçeveli model Pro, Android Pie üzerine kuruluyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun yeni marka kimliği