reklamı kapat

POPÜLER

Realme X50 Pro

Toplam altı kameralı Realme X50 Pro çekilen fotoğraflar

Türkiye operasyonuna resmi olarak başlayan Realme, yeni çıkacak amiral gemisi Realme X50 Pro ile ses getirmeye devam ediyor.

Türkiye’ye OPPO tarafından getirilen Realme telefonlar dikkat çekiyor. Firmanın en yeni modeli ise Realme X50 Pro olacak. En son gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacağını ve 90 Hz bir ekranla geldiğini öğrendiğimiz telefon, resmi açıklamaya göre toplam altı farklı kameraya sahip. Burada arkada dört tane, önde ise iki tane kamera yer alıyor. Ön kameraları geniş ekran deliğinde yer alan telefon, arkasındaki kameralarla ise 20x hibrit zoom sunabiliyor. Hibrit zoom dijitale oranla kalite kaybının minimum düzeyde olduğu anlamına geliyor. İşte bu kamera ile çekilmiş bazı fotoğrafları aşağıdaki tweet ile paylaşan firma, modelin bu konudaki gücünü gözler önüne seriyor. Daha önce sızdırıldığı üzere 5G desteği olan ve 65W SuperDart Charge hızlı şarj sistemiyle yolda olan X50 Pro, genel olarak çok merak ediliyor. Bunun arkasında da olası bütçe dostu fiyat yer alıyor. X50 Pro’nun Snapdragon 865’li en ucuz telefonlardan birisi olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme X50 Pro çok iddialı geliyor

Peki bu model Türkiye’de satılır mı? Bunun cevabının şimdilik kesin olarak vermek zor. Ancak amiral gemisi telefonun buraya gelmesini pek beklemiyoruz. 5G altyapı üstüne kurulan telefon yüksek ihtimalle Türkiye pazarını es geçecektir. Ancak yine de firmadan bir sürpriz gelebilir. Ve bu sürpriz gelirse X50 Pro Türkiye’de büyük ses getirebilir. Bunu merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bu da Samsung’un çok dikkat çeken yeni telefonu