reklamı kapat

POPÜLER

Realme

Realme X50 Pro Player oyun telefonu ve sızan detayları

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, 25 Mayıs tarihinde Realme X50 Pro Player isimli oyun telefonu modelini tanıtıyor.

Kısa süre önce Türkiye pazarında ciddi bir büyüme gerçekleştirdiğini aktaran Realme, hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde bir oyun telefonu ile gündeme gelmişti. İşte bu telefonun resmi olarak Realme X50 Pro Player şeklinde isimlendirileceği açıklandı. Üstüne kurulacağı X50 Pro ile benzer bir tasarıma sahip olan telefon, bu açıdan halen garip bir konumda yer alıyor. Daha önce de söylediğimiz gibi birçok benzerinden farklı olarak standart bir tasarıma sahip olan telefon, yukarıda görebileceğiniz gibi çok parlak cam bir arka bölüm taşıyor ve burada dörtlü kamera sistemi barındırıyor. Parmak izi sensörünü ekranına entegre ediyor denilen oyun telefonu, firma içerisinde Blade Runner kod adıyla geçiyor ve bağlantı için USB-C kullanıyor. Gücünün hemen hemen yüzde 100 oranında Snapdragon 865 işlemciden alan ve 65W hızlı şarj sistemiyle geleceği aktarılan X50 Pro Player, halen gerçekten neden bir “oyun telefonu” olarak nitelendiriliyor henüz tam olarak anlaşılamıyor. Burada çok özel bir soğutma sisteminin kullanılmış olabileceği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme X50 Pro Player merak uyandırıyor

Firmanın “hız kıralı” ve “inanılmaz performans” gibi ibareler ile heyecanı artırdığı telefon, henüz kaça satılacak bilinmiyor. Ancak bunun çok ama çok yakında belli olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın

İLGİLİ HABERLER