reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Stick

Xiaomi Mi TV Stick ortaya çıktı; işte fiyat dahil ilk bilgiler

Teknoloji dünyasının ürün gamı en geniş firmalarından Xiaomi, yeni bir ürünle daha gündemde. Bu sefer Xiaomi Mi TV Stick ortaya çıktı.

Xiaomi Mi TV Stick, firmanın her televizyonu Android akıllı televizyon haline getiren en yeni ürünü. Bir satış sitesinde 80 dolarlık fiyat etiketiyle ortaya çıkan USB bellek formundaki ufak ürün, söylendiği kadarıyla Android TV Pie işletim sistemi üzerine kuruluyor. Gücünü Mi Box S modeli gibi dört çekirdekli Amlogic S905 işlemciden, Mali-G31 GPU’dan ve 2 GB RAM’den alan üründe, 8 GB dahili depolama yer alıyor. Google Asistan ve Netflix destekleri olan ve 4K HDR desteğiyle helen ürün, çok yakında resmi olarak tanıtılacak ve raflardaki yerini alacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV Stick öncesinde firmadan yeni kablosuz kulaklık gelmişti

Yurt dışında 24 dolardan satışa sunulan bu bahsettiğimiz Mi Air 2SE isimli yeni model, kulaklıkları yatay olarak tutan bir şarj özellikli hazne ile geliyor. AirPods benzeri bir kulaklık yapısını benimseyen ürün, Bluetooth üstünden bağlantı kuruyor ve tek şarjla 5 saat gibi pil  ömrü sunuyor. Hazne ile beraber 20 saati bulabildiği aktarılan Mi Air 2SE, fiyatına oranla beklentileri karşılıyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabilen Mi Air 2SE, MIUI üstünden ciddi şekilde özelleştirilebiliyor deniyor. Özel teknolojisi ile telefon görüşmesinde arka plan gürültüsünü kesen Xiaomi imzalı yeni kablosuz kulaklık, sadece beyaz renkte karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran Çin’li robot köpek

İLGİLİ HABERLER