reklamı kapat

POPÜLER

BCN3D Epsilon

Otomobil fiyatına 3D yazıcı: BCN3D Epsilon

Büyük hacimli endüstriyel üretimler için geliştirilen BCN3D Epsilon Türkiye’de satışa sunuldu. Alba, Seat, Camper ve Nissan gibi markalar tarafından tercih edilen 3D yazıcı açık filament sistemine sahip.

BCN3D’nin geliştirdiği IDEX teknolojisi ve geniş baskı hacmi ile en verimli üretim alanı sağlanıyor.   Profesyonel kullanıcıların beklentileri doğrultusunda geliştirilen BCN3D Epsilon aynı anda iki aynı modelin üretilmesini sağlayan bağımsız çift kafa teknolojisiyle geliyor. Yazıcı üretim hızınızı ikiye çıkartarak düşük hacimli seri üretimler için en uygun çözümü sunuyor. Bağımsız çift baskı kafası teknolojisi, karmaşık geometrileri üretmek için suda çözünebilir destek malzemesi kullanımına imkan sağlıyor. Zorlu geometrilere sahip prototipler için yüksek kaliteli üretim çözümü sunuyor.

Barselona merkezli 3D yazıcı girişimi BCN3D, amatör ve profesyonel segment 3 boyutlu yazıcı kullanıcılarına hizmet vermek için geliştirdiği yazıcılarda IDEX teknolojisini ön plana çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BCN3D Epsilon 3D yazıcının fiyatı dudak uçuklatıyor

Tam renkli dokunmatik hassas bir ekranı bünyesinde barındıran 3D yazıcı, Sigmax’ın bünyesinde bulunan sezgisel dokunmatik ekran arayüzü ile 3 boyutlu baskı deneyiminizi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. 1 yıl garanti süresiyle gelen yazıcının filamentsiz ağırlığı ise 37 kilogram. 3Dörtgen tarafından satışa sunulan BCN3D Epsilon isimli yazıcının fiyatı ise yaklaşık 73.660 TL.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrü dikkat çeken akıllı saat modeli