reklamı kapat

POPÜLER

yerli yüz siperi
yerli yüz siperi
yerli yüz siperi

BSH Türkiye’den yerli yüz siperi hakkında önemli destek

Koronavirüs salgının devam ettiği bugünlerde güzel gelişmeler de geliyor. Koronavirüs salgınıyla mücadelede maskelerin ve yüz siperlerinin önemi büyük.  BSH Türkiye, sağlık çalışanları için tasarladığı yerli yüz siperi üretimine başladı. Grubun, Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde günde 5.000 adet yüz siperi üretildiği belirtiliyor.

BSH Türkiye’nin Türkiye’de Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo markaları ile üretim yaptığını belirtelim. BSH Türkiye, ilk etapta 7.000 adet yüz siperini çalışanlarına ve taşeronlarına ulaştırdı. BSH Türkiye, çalışanlarının ve taşeronların ihtiyaçlarını karşılamak üzere daha fazla yerli yüz siperini üretip göndermeye devam edeceğini belirtiyor. Yerli yüz siperi hakkında BSH Türkiye CEO’su açıklamada bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BSH Türkiye CEO’sundan yerli yüz siperi öakınnda açıklama

BSH Türkiye CEO’su Gökhan Sığın “Türkiye’nin ve dünyanın içinde bulunduğu zorlu pandemi sürecinde BSH Türkiye olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmek ve bu süreçte kahramanca mücadele eden sağlık çalışanlarımıza destek olmak adına yüz siperi üretimine başladık. 3D yazıcı ve kalp dizayn ile yüz siperlerini çok kısa bir sürede seri imalata hazır hale getirdik. Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde vardiya sistemi ile 24 saat gece gündüz hiç durmadan çalışarak günde 5.000 adet yüz siperi üretiyoruz. Bu zorlu süreci dayanışma ruhuyla aşacağımıza inancımız tam.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrü dikkat çeken akıllı saat modeli

İLGİLİ HABERLER