reklamı kapat

POPÜLER

LG Stylo 6

3 kameralı LG Stylo 6’nın detaylı özellikleri ortaya çıktı

Kısa bir süre önce ilk detayları ortaya çıkan LG Stylo 6 modelinin detaylı özellikleri internete düştü. Paylaşılan bir basın görselinde LG Stylo 6’nın tasarımını ve özelliklerini görüyoruz.

FullVision olarak adlandırılan FHD+ piksel çözünürlüklü 6,8 inçlik ekranı bünyesinde barındıran modelde üçlü arka kamera sistemi yer alıyor. 13 megapiksel ana kameraya 5 megapiksel ultra geniş açı kamera ve 5 megapiksel derinlik kamerası eşlik ediyor. Ön tarafında 13 megapiksel kameranın da yer aldığı telefon hem ön hem de arka kamerasıyla portre çekimlere de destek veriyor.

3 GB RAM’le birlikte gelen telefonun dahili depolama kapasitesi ise 64 GB. LG’nin AI Cam olarak adlandırdığı özellik sayesinde telefon yapay zeka teknolojisinden yararlanıyor. Kullanıcılar yapay zeka teknolojisinden yararlanarak çok daha kaliteli fotoğraflar çekebiliyor. Telefonun en dikkat çeken özelliği ise stylus kalem desteği.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Stylo 6 ne zaman tanıtılacak?

Stylus kalem desteği sayesinde kullanıcılar çizim yapabiliyor veya not alabiliyor. 4.000 mAh kapasiteli pil sayesinde uzun bir pil ömrü sunduğu ifade edilen telefon hızlı şarj teknolojisine de destek veriyor. Yakında yurt dışında satışa sunulacağı belirtilen telefonun satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil. Telefonla ilgili tüm detayların 18 Mayıs’ta resmiyete kavuşması bekleniyor.

İlgili Video