reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet

Xiaomi QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet için önemli indirim!

Uzun süre önce satışa sunulan Xiaomi QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet için önemli indirim yapıldı. Model artık daha ucuza alınabiliyor.

Xiaomi QiCYCLE – EF1, şehir içinde kullanıma yönelik oldukça şık bir elektrikli bisiklet modeli. İşte bu model firma tarafından ilk defa satışa sunulduğunda tam 7.999 TL (Web’e özel 6.499 TL denilmişti) seviyesinde satışa çıkmıştı. İşte bu model şu an 5.999 TL‘ye elde edilebiliyor. Halen çok ucuz olmasa da hitap ettiği kitleyi artıran bisiklet, beğeni topluyor. Baktığımız zaman direkt olarak 208.8 W kapasitesinde lityum-iyon pil paketi üstüne kurulan ve 45 km menzili bulunan model, 20 km/s hıza çıkabiliyor. 250W güç ve 7,3 nm tork sunan modelin, toplam ağırlığı 14,5 kg seviyesinde yer alıyor. Tamamen doldurulması 3 saat süren 16 inç jantlar üstüne oturan elektrikli bisiklet, katlanabilir yapısıyla apartman dairelerine kolaylıkla taşınabilecek bir seçenek konumunda yer alıyor. Gece kullanımı için özel aydınlatma sistemiyle gelen model, menzil ve hız gibi verileri direkt olarak gidondaki ekrandan gözler önüne seriyor. Birçok farklı sürüş moduyla donatılan Xiaomi QiCYCLE – EF1, elektrik motoruyla sürekli pedal desteği sağlayabiliyor ve böylece zorlanmadan birçok yokuş rahatlıkla geçilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet çok ucuz değil

Resmi Mi Store’lar içerisinde denenebildiği aktarılan modelin, Türkiye pazarında işi oldukça zor görünüyor. Ancak yine de seçeneklerin artıyor olması sevindiriyor.