reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet

Xiaomi QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı ve özellikleri

Elektrikli bisiklet pazarında aktif olarak yer alan firmalardan Xiaomi, Türkiye’de resmi olarak QiCYCLE – EF1 modelini satmaya başladı.

Firmanın “akıllı” olarak tanıttığı bisiklet modeli Xiaomi QiCYCLE – EF1, şehir içinde kullanıma yönelik oldukça şık bir elektrikli bisiklet modeli. Direkt olarak 208.8 W kapasitesinde lityum-iyon pil paketi üstüne kurulan ve 45 km menzili bulunan model, açıklandığı kadarıyla 20 km/s hıza çıkabiliyor. 250W güç ve 7,3 nm tork sunan modelin, toplam ağırlığı 14,5 kg seviyesinde yer alıyor. Tamamen doldurulması 3 saat süren 16 inç jantlar üstüne oturan elektrikli bisiklet, katlanabilir yapısıyla apartman dairelerine kolaylıkla taşınabilecek bir seçenek konumunda yer alıyor. Gece kullanımı için özel aydınlatma sistemiyle gelen model, menzil ve hız gibi verileri direkt olarak gidondaki ekrandan gözler önüne seriyor. Birçok farklı sürüş moduyla donatılan Xiaomi QiCYCLE – EF1, elektrik motoruyla sürekli pedal desteği sağlayabiliyor ve böylece zorlanmadan birçok yokuş rahatlıkla geçilebiliyor.

Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet ucuz bir model değil

Açıklandığı kadarıyla bu elektrikli kişisel ulaşım aracının Türkiye fiyatı tam 7.999 TL (Web’e özel 6.499 TL) seviyesinde. Bu fiyata Türkiye’de birçok başka gelişmiş model ve hatta gelişmiş elektrikli motosiklet modeli bulunabiliyor. Resmi Mi Store’lar içerisinde denenebildiği aktarılan modelin, Türkiye pazarında işi oldukça zor görünüyor. Ancak yine de seçeneklerin artıyor olması sevindiriyor.