reklamı kapat

POPÜLER

iPhone SE 2

Uygun fiyatlı iPhone SE 2 hakkında paylaşılan önemli yeni detaylar

Teknoloji devi Apple’ın satışa sunmaya hazırlandığı söylenen iPhone SE 2 modeli hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Telefon ciddi ciddi geliyor.

Geçtiğimiz hafta bir açıklama yapan sağlam analist Ming-Chi Kuo, iPhone SE 2 modelinin 2020 ilk çeyrekte resmen geleceğini söylenmişti. Kuo kısa süre önce bu açıklamanın üstüne yeni bilgiler paylaştı. Buna göre modelin seri üretimi 2020 başında büyük çaplı olarak başlıyor. Bu açıdan 2020’nin ilk üç ayı içerisinde karşımıza çıkacak ve büyük ihtimalle şubat gibi gelecek akıllı telefon, söylendiği kadarıyla gelişmiş bir anten tasarımı taşıyor. Telefon Kuo’ya göre gelişmiş kablosuz bağlantı için LCP olarak kısaltılan sıvı kristal polimer anten tasarımıyla yolda bulunuyor. Bu antenin Apple’a Career Technologies ve Murata Manufacturing tarafından sağlanacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone SE 2 hakkında teknik olarak henüz çok fazla detay yer almıyor

Modelin tasarımsal olarak iPhone 8 gibi görüneceği ve gücünü iPhone 11 ailesinde de yer alan A13 Bionic işlemciden alacağı söyleniyor. 3 GB RAM taşıyacağı söylenen 4,7 inç LCD ekranlı telefon, söylendiği kadarıyla 399 dolardan raflardaki yerini alacak. Bu açıdan Apple’ın en uygun fiyatlı yeni iPhone’u ve pazarın en ucuz amiral gemilerinden birisi olacak telefon, 3D Touch olmadan yolda bulunuyor. Uzay grisi, gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak denilen cihaz, sızan kısıtlı bilgilere göre sadece 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle alınabilecek.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Garmin imzalı gelişmiş akıllı saat