reklamı kapat

POPÜLER

Garmin Marq Commander akıllı saat

Adeta ajanlar için; işte Garmin MARQ akıllı saat ailesinin iddialı yeni üyesi: Commander [Video]

Dünyanın en büyük akıllı saat üreticilerinden Garmin, beş farklı modelden oluşan MARQ koleksiyonu içerisine Commander modelini de ekledi.

Geçtiğimiz dönemde tanıtılan Garmin MARQ koleksiyonu, Athlete, Expedition, Captain, Aviator ve Driver olmak üzere beş farklı modelden oluşuyor. Ortak olarak titanyum kasa üzerine kurulan akıllı saat modelleri, safir cam ile çizilmelere oldukça dayanıklı. Seramik çerçeve kullanan ürünler, yerleşik olarak GPS birimine sahip ve anlık nabız ölçümü yapabiliyor. İşte bu ortamdaki oksijen seviyesini dahi gösterebilen modeller arasına gerçekten çok şık Commander modeli de dahil olmuş durumda. Ailenin geri kalanından farklı olarak dikkat çekmeyen bir çizgisi bulunan model, yuvarlak ekranında birçok konuda bilgi verebiliyor. Topografik haritaya dahi sahip olan akıllı saat, tahmin edebileceğiniz üzere her konuda aktivite takibi yapabiliyor ve bunlara Jumpmaster üstünden paraşüt merkezli hava aksiyonlarını da dahil edebiliyor. Kullanıma bağlı olarak 28 saat ile 12 gün arasında pil ömrü sunan saat, adeta ajanlar için hazırlanmış bir yardımcı izlenimi oluşturuyor.

Garmin akıllı saat
Garmin akıllı saat
Garmin akıllı saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin MARQ akıllı saat ailesi ucuz modellerden oluşmuyor

Ailede yer alan modeller tam 1.500 dolardan başlıyor 2.500 dolara kadar çıkıyor. Fiyatları gerçekten yüksek olan saatler, sadece en iyisini isteyenlere hitap ediyor. Özel olarak Commander‘ın fiyatı ise 1.950 dolar gibi inanılmaz yüksek bir seviyede yer alıyor. Modelin tanıtım videosunu yukarıda izleyebilirsiniz.