reklamı kapat

POPÜLER

Garmin Marq Commander akıllı saat
Garmin akıllı saat
Garmin akıllı saat
Garmin akıllı saat

Garmin Marq Commander akıllı saat ve akıl almaz Türkiye fiyatı

Dünyanın en büyük akıllı saat üreticilerinden Garmin‘in dikkat çeken modellerinden Garmin Marq Commander Türkiye’de satışa çıktı. Fiyat ise inanılmaz..

Uzun zamandır hayatımızda olan Garmin MARQ koleksiyonu, Athlete, Expedition, Captain, Aviator ve Driver olmak üzere beş farklı modelden oluşuyor. Bilmeyenler için ortak olarak titanyum kasa üzerine kurulan akıllı saat modelleri, safir cam ile çizilmelere oldukça dayanıklı. Seramik çerçeve kullanan ürünler, yerleşik olarak GPS birimine sahip ve anlık nabız ölçümü yapabiliyor. Ortamdaki oksijen seviyesini dahi gösterebilen modeller arasına en son eklenen model ise adeta ajanlar için hazırlanmış gibi olan Garmin Marq Commander modeli olmuştu. Ailenin geri kalanından farklı olarak dikkat çekmeyen bir çizgisi bulunan model, artık Türkiye’de de elde edilebiliyor. Modelin büyük bir satış kanalında görülen fiyatı ise tam 18.904 TL seviyesinde bulunuyor. Topografik haritaya sahip olan akıllı saat, her konuda aktivite takibi yapabiliyor ve bunlara Jumpmaster üstünden paraşüt merkezli hava aksiyonlarını da dahil edebiliyor. Kullanıma bağlı olarak 28 saat ile 12 gün arasında pil ömrü sunan saatin, bu fiyat etiketiyle Türkiye’de neredeyse hiç şansı bulunmuyor.

Garmin Marq Commander

Garmin akıllı saat
Garmin akıllı saat

Garmin Marq Commander dahi tüm Marq akıllı saat modelleri yurt dışında da pahalı

Ailede yer alan modeller tam 1.500 dolardan başlıyor ve 2.500 dolara kadar çıkıyor. Spesifik olarak Commander‘ın fiyatı ise 1.950 dolar seviyesinde yer alıyor. Türkiye fiyatının bu kadar yüksek olmasının arkasında da görebileceğiniz üzere saatin yurt dışı fiyatının çok yüksek olması yer alıyor.

İlgili Video