reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Garmin Instinct Esports Edition akıllı saat

Garmin’den Twitch’e nabız bilgisi aktaran ilginç akıllı saat

Dünyanın en büyük akıllı saat üreticilerinden birisi olan Garmin, ürün gamına ilginç bir model daha ekledi. Instinct Esports Edition tanıtıldı.

Advertisement

Garmin akıllı saat modelleri dikkat çekmeye devam ediyor. Bunların en yenisi olan Instinct Esports Edition, daha önce görmediğimiz ilginç bir imkan taşıyor. Bu saat PC’ye yüklenecek “STR3AMUP!” isimli uygulama ile senkronize çalışıyor ve yayıncıların nabız değerlerini gerçek zamanlı olarak canlı yayına koymasına imkan tanıyor. Bu imkan özellikle korku ve aksiyon oyunları için harika görünüyor. İzlenen yayıncının gerçekte ne kadar heyecanlandığını kalp atışı üzerinden açık şekilde gösterecek saat, buna ek olarak oyuncuların durumlarını / performanslarını kayıt altına alan bir aktivite özelliği de taşıyor. Burada nabız ile beraber oyuncunun stres seviyesi de kayıtlanıyor. Akıllı özellikler ile üç günlük, basit modda ise 14 güçlük pil ömrü getiren akıllı saat, 300 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin imzalı Türkiye’de satılan en pahalı akıllı saat modelleri Marq serisinde yer alıyor

Hatırlamak adına en pahalı model Garmin’in Marq serisinde yer alan Driver modeli konumunda. Bu model Türkiye’de şu an tam 22 bin TL‘nin üzerinde bir fiyata sahip. Bu fiyat gerçekten tam anlamıyla nefes kesiyor. Garmin Marq koleksiyonu normalde beş farklı modelden oluşuyor. Ailedeki beş modelin Athlete, Expedition, Captain, Aviator ve Driver isimleri bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen akıllı telefon da geliyor