reklamı kapat

POPÜLER

Garmin

Garmin imzalı güneş enerjisiyle şarj olan akıllı saatler

Garmin, premium akıllı saat serisini güncellediği yeni modellerle genişletiyor. Şirketin Instinct, Fenix 6 ve 6s ve Tactix Delta modelleri dikkat çekici bir özelliğe kavuşuyor.

Garmin tarafından yapılan açıklamaya göre bu modeller güneş enerjisiyle şarj olabiliyor. Bu modeller Garmin’in piyasaya süreceği ilk güneş enerjili akıllı saatler değil. Fenix 6X Pro Solar’ın başarısı üzerine geliştirilen modeller daha uzun pil ömrü, sörf, dağ bisikleti ve tırmanma gibi aktiviteleri kullanıcılara sunuyor. Akıllı saatlerin özellikleri ise mevcut modellerle aynı. Güneş paneline sahip 6s modeli ekstradan 1.5 güne varan pil ömrü vadediyor. 6 Pro Solar ise iki günden daha fazla pil ömrüne sahip. Instinct Solar, Instinct Solar Surf Edition ve Instinct Solar Tactical Edition yeterli güneş ışığına sahip akıllı saat modunda 50 güne kadar pil ömrü vadediyor. Pil tasarrufu modu açıldığında ise pil ömrünün süresi çok daha fazla uzuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin imzalı akıllı saatlerin satış fiyatları

Askeri sınıfta bir akıllı saat olan yeni Tactix Delta ise güneş enerjisiyle ekstra güç sağlıyor. Saat, 21 güne kadar kullanım imkanı vadediyor. Akıllı saat, konum paylaşımını ve kablosuz bağlantıyı devre dışı bırakan gizli modun yanı sıra kullanıcı belleğini silmek için anahtar ile birlikte geliyor. Instinct Solar, 400 dolardan, Fenix 6 Series Solar Edition 850 dolardan, Tactix Delta Solar Edition ise 1.100 dolardan satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın