reklamı kapat

POPÜLER

iOS 14 ve iPadOS 14 Google

iOS 14 ve iPadOS 14 için herkese açık beta çıktı [İndir]

Teknoloji devi Apple, uzun süredir merakla beklenen adımı sonunda attı. iOS 14 ve iPadOS 14 için herkese açık beta indirmeye açıldı.

Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz yeni mobil işletim sistemi iOS 14 ve tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz aynı altyapıdaki iPadOS 14, şimdiye kadar sadece geliştiricilere açık beta sürümüne sahipti. İşte bu durum yukarıda da dediğimiz gibi değişti ve dakikalar önce herkese açık beta indirmeye açıldı. Direkt olarak buradan elde edebileceğiniz sürümler, işletim sistemlerini resmi çıkış öncesinde denemek isteyenler için oldukça güzel görünüyor. Ancak iki işletim sisteminin de beta olduğunu tekrardan hatırlatmak gerekiyor. Bu açıdan beta sürümlere geçmeden önce mutlaka iPhone’ların ve iPad’lerin yedeklenmesi gerekiyor. Hatta burada hem iTunes hem de iCloud yedeğinin alınması tavsiye ediliyor. Çünkü beta sürümlerde gerçekten çok ciddi sorunlar yaşanabiliyor. iOS 14 ve iPadOS 14 için bundan sonra birçok herkese açık beta sürümünün çıkacağını da belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 14 betasına hangi iPhone modelleri geçebiliyor?

iPhone SE (2020), iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE (2016), iPhone 6s ve 6s Plus, iPod touch (7. jenerasyon)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPadOS 14 betasına hangi iPad modelleri geçebiliyor?

Yeni sürüm iPad Air 2 ve daha yeni modeller, tüm iPad Pro modelleri, iPad 5. nesil ve daha yeni modelleri, iPad mini 4 ve daha yeni modelleri için ücretsiz olarak indirilebiliyor. İşletim sistemlerinin tam çıkışı ise eylül ayında olacak.

İlginizi Çekebilir

2021’de elektrikli scooter yarış turnuvası geliyor