reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli bisiklet Yamaha Civante

Yüksek performans odaklı elektrikli bisiklet: Yamaha Civante

Elektrikli bisiklet pazarının en yeni üyesi, motosiklet konusunda en büyük isimlerden olan Yamaha imzalı Yamaha Civante modeli oldu. İşte detaylar;

Elektrikli bisiklet pazarı inanılmaz bir ivme ile büyümesini sürdürüyor. Bu pazarın en taze üyesi olan Yamaha Civante, şimdilik ABD pazarına özel bir model konumunda. Genel olarak yüksek performanslı sürüş odağında hazırlanan bisiklet, geleneksel donanım ile yeni nesil teknolojileri bir araya getiriyor. Firmanın kendi geliştirdiği Yamaha PWSeries SE elektrik motoru ile tam 70 Nm tork sunan bisiklet, bu motor ile 45 km/s hıza kadar pedal desteği sağlayabiliyor. Pürüzsüz bir deneyim için birçok sensör ile donatılan Civante, 500Wh li-ion pil paketini görebileceğiniz üzere orta kısmında taşıyor. Hemen hemen tüm önemli parçaları Yamaha tarafından geliştirilen ve üretilen Civante, önde ve arkada yüksek güçte hidrolik disk frenler taşıyor. Shimano imzalı 10 vites üstüne kurulan elektrikli bisiklet Yamaha Civante, hızlı şarj sistemiyle bir saat içerisinde yüzde 80 doluluğa ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Yamaha Civante gerçekten pahalı bir model konumunda

Gidonunda Bluetooth destekli bir LCD ekran taşıyan ve burada birçok konuda bilgi verebilen bisiklet, 27,5 jantlar üzerine oturuyor ve ABD pazarında tam 3.399 dolara satılıyor. Bu fiyat ile model çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Elektrikli scooter yarış serisi geliyor