reklamı kapat

POPÜLER

yamaha elektrikli bisiklet YDX MORO
yamaha elektrikli bisiklet YDX MORO

Yamaha imzalı YDX-MORO serisi iki yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarına motosiklet tarafının dev isimleri ilgi göstermeyi sürdürüyor. Bu sefer Yamaha imzalı iki yeni elektrikli bisiklet tanıtıldı.

Elektrikli bisiklet pazarında en son burada detaylandırdığımız performans odaklı şehir bisikleti Civante ile ses getiren Yamaha, bu sefer dağ bisikleti formundaki YDX-MORO ve YDX-MORO Pro ile gündemde. Direkt olarak gelişmiş süspansiyon sistemleriyle arazi aksiyonlarına özel tasarlanan bisikletler, üst düzey malzemelerden üretilmiş durumda. Güçlerini merkeze konumlandırılan, sürücülere beş farklı destek modu sunan ve oldukça sessiz olan Yamaha’nın yeni PW-X2 elektrik motorundan alan YDX-MORO serisi, bünyelerinde ikiye ayrılmış gövde tarafından korunan ve barındırılan 500 Wh pil paketi taşıyor. Maksimum hızları 32 km/s olarak açıklanan modellerin, menzil değerleri ise maalesef henüz paylaşılmıyor. Gelişmiş disk fren sistemine sahip olan elektrikli bisikletlerin diğer önemli teknik detayları da şimdilik gizemini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
yamaha elektrikli bisiklet YDX MORO

Yamaha YDX-MORO ve YDX-MORO Pro elektrikli bisiklet modelleri kaça satılacak henüz belli değil

Ancak bunun ağustos ayında teknik detaylar ile birlikte resmi olarak açıklanacağı aktarılıyor. Aralarındaki farklar da şimdilik bilinmeyen ancak mavi ve sarı renkte geldikleri görünen elektrikli bisikletler, alandaki en üst seviye seçenekler arasında yer alıyor. Bu açıdan bisikletlerin kesinlikle ama kesinlikle ucuz olması beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Alanda son dönemde karşımıza çıkan en ilginç model