reklamı kapat

POPÜLER

Nubia Watch akıllı saat

Kavisli ekrana sahip etkileyici akıllı saat Nubia Watch tanıtıldı; işte fiyat ve özellikler

Akıllı saat formundaki Alpha telefon modeli ile çok dikkat çeken Nubia firması beklenen akıllı saati Nubia Watch ile resmi olarak karşımızda.

Hatırlarsınız Nubia‘nın tanıttığı saat formundaki akıllı telefonu Alpha, MWC 2019’un en garip mobil ürünü olmuştu. Bu ürün akıllı saat ile akıllı telefonu bir araya getiriyor ve bünyesinde 960×192 piksel çözünürlüğe sahip 4 inç esnek OLED ekran taşıyordu ve bu ekran geriye doğru ciddi şekilde esneyebiliyordu. Şimdi ise direkt olarak akıllı saat şeklinde lanse edilen Nubia Watch tanıtıldı. Bünyesinde 4,01 inç boyutunda, “her zaman açık özellikli” dokunmatik bir AMOLED ekran yer alan ve bu ekranı kavisli şekilde bileğe saran ürün, bu açıdan oldukça fütüristik görünüyor. Farklı konularda bilgiler veren birçok saat arayüzleri bulunan Nubia Watch, değiştirilebilir kayışlara sahip ve metal bir gövde üzerine kuruluyor. Onu telefonlardan bağımsız hale getiren e-SIM desteği en çok dikkat çeken detaylarından olan saat, aktarıldığı kadarıyla üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Modelde elbette Bluetooth, NFC ve WiFi da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nubia Watch akıllı saat beklenenden ucuz çıktı

Hatırlarsınız telefon özellikli Nubia Alpha‘nın Bluetooth versiyon 450 euro, eSIM versiyon 550 euro, altın versiyon ise 650 euro fiyat etiketine sahipti. Nubia Watch ise Çin’de 257 dolardan raflardaki yerini almış durumda. Bu açıdan geniş bir kitleye ulaşacağı gibi görünen ürünün, Türkiye’de resmi olarak satılmayacağını belirtelim. Ancak aracı firmalar modeli Türkiye’ye pazarına getirebilir.

İlgili Video