reklamı kapat

POPÜLER

Garmin Tactix Delta akıllı saat
Garmin Tactix Delta akıllı saat

Özel kuvvetlere özel akıllı saat: Garmin Tactix Delta

Akıllı saat pazarında inanılmaz büyük bir ürün gamına sahip olan Garmin, yeni bir model daha tanıttı. İşte karşınızda Garmin Tactix Delta.

Garmin’in akıllı saat tarafında sunduğu model sayısı artmaya devam ediyor. Firmanın yeni modeli ise direkt olarak özel kuvvetlere özel hazırlanmış. Standart bir görünüme sahip olan ve sadece siyah renkte hazırlanan saat, yuvarlak bir 1,4 inç 280×280 piksel ekran üstüne kuruluyor. Toplam ağırlığı 97 gram olan model, ekranını safir kristal cam ile koruyor ve çelik bir kasa üstüne kuruluyor. Peki bu modeli özel kuvvet askerleri için uygun kılan özellikler ne? İlk olarak bu GPS’e sahip saatte bir “gizlilik modu” bulunuyor. Bu mod açıldığı zaman saat internet bağlantısı başta olmak üzere GPS ve diğer tüm takip sistemlerini tamamen kapatıyor. Bu tam anlamıyla bir gizli operasyon modu ve tüm saati temelde klasik bir saat haline getiriyor. Bir diğer özellik ise askerlerin esir düşmesine yönelik konulmuş. Bu özellik sayesinde saatteki tüm veriler saniyeler içerisinde tamamen silinebiliyor. Saatte aynı zaman paraşüt ile atlama ve çevrimdışı harita destekleri de yer alıyor.

Garmin Tactix Delta akıllı saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin Tactix Delta dikkat çeken bir akıllı saat

Pozisyon konusunda da gelişmiş özellikler taşıyan suya / zorlu şartlara oldukça dayanıklı saat, 21 güne varan pil ömrüyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bazı özel modlarıyla kullanım ömrünü tam 80 güne kadar çıkarabilen Tactix Delta, hem iOS hem de Android cihazlar ile bağlantı kurabiliyor. Bir akıllı saatten beklenen her şeyi fazlasıyla yapabilen model, buradan 899 dolara satın alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken bisiklet modeli